Tel./Fax:+421/2/555 63 027 / E-mail: obchod (@) realex.sk / GPS súradnice pre Váš navigačný systém: N 48.16068° - E017.12793°
   
VÝROBCOVIA VÝROBCOVIA   AKCIE AKCIE   NOVINKY NOVINKY   NOVINKY ONLINE KATALÓG
Este nemáte nič v košíku

 
NAŠE ĎALŠIE WEB. STRÁNKY: 

www.online-ekasa.sk/


www.pokladnicne-systemy.sk/

www.platobne-terminaly.eu

www.etiketovacieklieste.sk

www.realex.elcom.eu/

Realex / O firme
 

 Informácie o firme: 

 

Spoločnosť REALEX Internatioanal spol. s r.o. bola založená v roku 1992 Prahe ako obchodná firma, orientujúca sa na technické vybevenie obchodov. S tým istým zameraním bola v roku 1995 založená REALEX Internatioanal spol. s r.o. na Slovensku. Neskôr v roku 2005 sa založila nástupnícka REALEX Internatioanal SK spol. s r.o.  V súčasnej dobe sa zaoberá spoločnosť kompletným vybavením obchodov a predajní s predajom od pokladničných systémov, registračných pokladníc, POS systémov, softvérových riešení, riešeniami označovaním tovaru, bankovou technikou, riešením čiarových kódov, IT technológií, po dodávky kompletného spotrebného materálu, kancelárskych a hygienických potrieb, pre všetky odvetvia firemných spoločností. Od roku 2007 spoločnosť získava každoročné ocenenie, kde sa radí medzi 15 najlepších predajcov registračných pokladníc na Slovensku.
 
Svojim zákazníkom ponúkame aj celý sortiment pokladničného príslušenstva renomovaných značiek, programové vybavenie a kompletné zariadenie predajní za výhodné ceny.
 
Zákazníci si môžu vyberať zo širokej palety pokladníc a pokladničných systémov práve ten, ktorý im najviac vyhovuje. Naše riešenia sú vždy spracované podľa požiadaviek zákazníka. displeje a programovateľné klávesnice umožňujú pohodlné používanie pokladničných systémov.
 
Vynikajúce parametre a vysoká kvalita registračných pokladníc výrobcov, sú výsledkom práce vývojového tímu talentovaných odborníkov, dôslednej prípravy návrhov a predovšetkým pozorného načúvania potrieb zákazníkov.
 
K označeniu tovaru na obchodných prevádzkach venujeme takisto nemalú pozornosť, kde našim zákazníkom ponúkame kompletné riešenia od poradenstva, po dodávku termotransferových tlačiarní čiarových kódov, etiketovacích tlačiarní a etiketovacích klieští  najkvalitnejších výrobcov.
 
Kvalita je u nás na prvom mieste, a preto venujeme vysokú pozornosť dani vysoko kvalitných výrobkov.
 
Spolu s našimi pokladnicami dodávame komplexné riešenia pokladničných miest a vybavenia predajní. Pri predaji pokladníc spolupracujeme ako partner významných svetových výrobcov.
 
Naša spoločnosť je certifikovaná ako autorizované servisné stredisko pre fiškálne pokladnice a fiškálne tlačiarne, kde okrem uvedenia do prevádky zákazníkom poskytujeme kompletný servis a údržbu podľa zákona č. 289/2008 Z.z. v znení neskorších predpisov a platnej certifikácie.
 
Sme radi, že kvalita našich služieb si získala dôveru už vyše 5000 spokojných zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Nemeckej spolkovej republike, Maďarsku a Rakúsku.
 
Naše výrobky majú blízko k zákazníkom aj vďaka kvalitnej a širokej sieti obchodných partnerov.


 
 Sme autorizované servisné stredisko pre eKasové pokladnice a eKasové tlačiarne:

Euro

E-fox

 


 

Pegas

FT 4000

Upos

   

 

 

O firme
Obchodné podmienky
Kontakt
Servis
Referencie
Cenníky
Technická podpora
Legislatívne zmeny
Technológie čiarových kódov
Produktové foto
Certifikáty

 TECHNICKÁ PODPORA:

 


 


Tel:02/555 63 027  GSM:0905/303 755           0907/757 233
E-mail:
obchod@realex.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok - Štvrtok

8:30 - 17:00

Piatok 

8:30 - 16:00

Rozvoz tovaru do 24:00 hodín

po celej SR Vám zabepečí

naša prepravná spoločnosť: 
 

 

 


Vybavenie obchodov, autorizované servisné stredisko na fiškálne pokladničné systémy, registračné pokladnice, veľkoobchod, maloobchod, rozvoz celá SR, záručný a pozáručný servis, obchodné a reštauračné, obchodný a reštauračný software, snímače čiarových kódov, etiketovacie tlačiarne a kliešte, obchodné váhy, označenie tovaru, eurotestery, etikety, pásky, kobchodné zariadenia, omplet spotrebný materiál, kancelárske potreby, drogéria a hygiena, registračné pokladne a pokladnice, tlačiarne, pos, euro testery, obchodné váhy, obchodné zariadenia Predaj, fiškálnych, pokladničných systéov, etiketovacích klieští, váh. Obchodné prevádzky, IT technológie, zariadennie obchodov a obchodných prevádzok, PC počítače, registračných pokladníc, pokladničných systémov, registračná pokladňa, bankoviek, termo, samolepiace, tonery, cenovky

Copyright 2021. REALEX International SK, spol. s r.o.      
Powered by Webcredit s.r.o.