Tel./Fax:+421/2/555 63 027 / E-mail: obchod (@) realex.sk / GPS súradnice pre Váš navigačný systém: N 48.16068° - E017.12793°
   
VÝROBCOVIA VÝROBCOVIA   AKCIE AKCIE   NOVINKY NOVINKY   NOVINKY ONLINE KATALÓG
Este nemáte nič v košíku

 
NAŠE ĎALŠIE WEB. STRÁNKY: 

www.online-ekasa.sk/


www.pokladnicne-systemy.sk/

www.platobne-terminaly.eu

www.etiketovacieklieste.sk

www.realex.elcom.eu/

Realex / Obchodné podmienky
 

U nás môžete nakupovať cez Quatro nákup na splátky

OBCHODNÉ PODMIENKY.

 INFO O CENÁCH A DOPRAVE: 

  • VŠETKY CENY SÚ URČENÉ PRE MALOOBCHODNÝ PREDAJ. PRI VäČŠÍCH A PRAVIDELNÝCH ODBEROCH  POSKYTUJEME MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY. 
  • AK SA ROZHODNETE BYŤ NAŠIM VĽKOOBCHODNÝM PARTNEROM  ,,DEALEROM", PO SPLNENÍ OBCHODNÝCH PODMIENOK VÁM SPRÍSTUPNÍME VEĽKOOBCHODNÉ CENNÍKY.
  • DOPRAVA ZDARMA NAD 50,- € BEZ DPH, DO 48:00 HOD. PO CELEJ SR. E-SHOP A DEALER PARNER DOPRAVA ZDARMA NAD 100,- € BEZ DPH.
  • DOPRAVA V BRATISLAVE ZDARMA NAD 30,- € BEZ DPH, DO 48:00 HOD.    
  • PODMIENKOU PRVÉHO ODBERU JE PLATBA NA HOTOVOSŤ,  NÁSLEDNE JE MOŽNÁ PLATBA NA FAKTÚRU. 
  • V PREDAJNI MOŽNOSŤ PLATBY PLATOBNÝMI KARTAMI

  OBCHODNÉ PODMIENKY: 

Obchodné podmienky definujú obchodný vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim a určujú záväzné pravidlá pre činnosť týchto subjektov súvisiace s predajom tovaru a poskytovaním služieb. Obchodné podmienky sú záväzné aj pre vzťahy z ďalších zmlúv, ktoré takto výslovne stanovia. Všetky záležitosti neupravené týmito Obchodnými podmienkami sa riadia príslušnými ustanoveniami Obchodného zákonníka a príslušnými ustanoveniami ďalších platných zákonov SR, ktoré sa na uvedenú činnosť vzťahujú. Predávajúci je oprávnený priebežne novelizovať Obchodné podmienky. Novelizované Obchodné podmienky vstupujú do platnosti ihneď po svojom zverejnení.

Údaje spoločnosti:

REALEX International SK,s.r.o.®
Škultétyho 12, 83104 Bratislava III
IČO:35952873
DPH:2022056520
IČ DPH:SK2022056520
Obch. Reg. Okr. Súdu BA I. Odd. s.r.o., vl.č.:37393/B
Bankové spojenie: Tatrabanka
SWIFT: TATRSKBX

IBAN: SK53 1100 0000 0029 2487 9253
č.ú: 2924879253/1100

Tel:02/555 63 027
Fax:02/555 63 027
GSM:0905/303 755, 0907/757 233

E-mail:obchod (@) realex.sk
http:www.realex.sk
http:eshop.realex.sk

Kúpna zmluva
Kúpna zmluva určuje obchodný vzťah, definovaný obchodnými podmienkami. Každé potvrdenie prevzatia tovaru formou potvrdenia dodacieho listu, prepravného listu, faktúry, znamená potvrdenie konkrétnej kúpnej zmluvy uzavretej zadaním objednávky a to v zmysle týchto Obchodných podmienok.

Platobné podmienky

Úhrada
Pod dátumom úhrady/platby sa rozumie dátum pripísania platby kupujúceho na účet predávajúceho, alebo prevzatie platby v hotovosti. Následne bude tovar expedovaný k zákazníkovi.

Objednávka
Tovar je možné objednať:

· prostredníctvom www stránky predávajúceho www.befare.sk. Predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť na objednávky vykonané z www strán špeciálne zľavy alebo ponúknuť produkty, ktoré sú v ostatných formách objednávky nedostupné.

· e-mailom na e-mailovej adrese predávajúceho podľa informácií uverejnených na www stránkach predávajúceho alebo na adrese : obchod (@) realex.sk

· faxom na čísle 02 / 555 63 027

· poštou

Objednávky takto vystavené musia obsahovať nasledujúce základné informácie:

· referenčné číslo objednávky kupujúceho

· kontaktnú osobu/firmu kupujúceho s uvedením adresy a telefonického kontaktu (definované pri registrácii)

· objednaný tovar s kódmi tovaru a počtom kusov

· spôsob dodania a adresu dodania

· spôsob platby

Kompletná objednávka
Na základe požiadavky kupujúceho a splnenia hore uvedených podmienok je možné objednávku definovať ako kompletnú. V takom prípade sa tovar expeduje až po zabezpečení všetkých položiek objednávky v požadovanom možstve. 

Overenie objednávky
Na základe riadnej objednávky kupujúceho vykoná predávajúci overenie objednávky, v ktorom potvrdzuje kupujúcemu druh, predpokladanú cenu a množstvo produktov, ktoré sa zaväzuje kupujúcemu dodať. Objednávka je po overení považovaná medzi stranami za záväznú. Toto ustanovenie nie je pre predávajúceho záväzné v prípade, že výrobca prestane dodávať daný produkt alebo uvedie na trh nové verzie produktov.

Spôsob platby
Spôsoby platby závisí na dohode kupujúceho s predávajúcim pri overení objednávky:

- priama platba hotovosťou v sídle spoločnosti REALEX International SK spol. s r.o. 
- dobierkou – platba hotovosťou pri preberaní tovaru

- bankovým prevodom na účet predávajúceho

  Doklady 

Faktúra (dodací list)
Na tovar, ktorý kupujúci objednal u predávajúceho sa vystavuje faktúra, ktorá obsahuje všetky zákonné náležitosti, referenciu na objednávku kupujúceho, spôsob dodania tovaru, platobné podmienky, položkový a ocenený súpis zakúpeného tovaru popr. služieb spolu s číselnými kódmi jednotlivých kusov pri každej položke. Faktúra zároveň tvorí dodací list


Dobropis
- Dobropis na tovar – vystavuje sa kupujúcemu v prípade, ak došlo k chybnému dodaniu tovaru zo strany predávajúceho, alebo sa dodal závadný či nekompletný tovar. 
- Finančný dobropis - vystavuje sa v prípade dodatočných zliav v rámci marketingových akcií vyhlásených predávajúcim a za predpokladu, že boli splnené požadované kritériá na dodatočnú zľavu.

Telefonické informácie
Všetky informácie týkajúce sa tovaru, jeho cien, dostupnosti, dodacích lehôt, stavu reklamácií a ostatné informácie, ktoré sa týkajú vzájomného obchodného vzťahu medzi predávajúcim a kupujúcim je možné získať u predávajúceho.

Reklamné oznámenia kupujúcemu
Predávajúci je oprávnený zaslať na s voje náklady i reklamné oznámenia, a to i prostredníctvom elektronickej pošty. Takto šírená reklama sa nepovažuje za šírenie nevyžiadanej reklamy, resp. reklamy, ktorá v

O firme
Obchodné podmienky
Kontakt
Servis
Referencie
Cenníky
Technická podpora
Legislatívne zmeny
Technológie čiarových kódov
Produktové foto
Certifikáty

 TECHNICKÁ PODPORA:

 


 


Tel:02/555 63 027  GSM:0905/303 755           0907/757 233
E-mail:
obchod@realex.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok - Štvrtok

8:30 - 17:00

Piatok 

8:30 - 16:00

Rozvoz tovaru do 24:00 hodín

po celej SR Vám zabepečí

naša prepravná spoločnosť: 
 

 

 


Vybavenie obchodov, autorizované servisné stredisko na fiškálne pokladničné systémy, registračné pokladnice, veľkoobchod, maloobchod, rozvoz celá SR, záručný a pozáručný servis, obchodné a reštauračné, obchodný a reštauračný software, snímače čiarových kódov, etiketovacie tlačiarne a kliešte, obchodné váhy, označenie tovaru, eurotestery, etikety, pásky, kobchodné zariadenia, omplet spotrebný materiál, kancelárske potreby, drogéria a hygiena, registračné pokladne a pokladnice, tlačiarne, pos, euro testery, obchodné váhy, obchodné zariadenia Predaj, fiškálnych, pokladničných systéov, etiketovacích klieští, váh. Obchodné prevádzky, IT technológie, zariadennie obchodov a obchodných prevádzok, PC počítače, registračných pokladníc, pokladničných systémov, registračná pokladňa, bankoviek, termo, samolepiace, tonery, cenovky

Copyright 2021. REALEX International SK, spol. s r.o.      
Powered by Webcredit s.r.o.